Archive for September, 2008

Marje Ingel “Sulg”

See postitus on siin selleks, et saaksite raamatu kohta oma arvamust avaldada, küsida, väidelda jne. - kommentaaride kaudu.
Kutsun ühtlasi kõiki huvilisi 30. septembril kl. 18 Tartu Kirjanduse Majas toimuvale raamatu teistkordsele esitlusele, kust küll sedapuhku puuduvad raamatu kirjastajad-toimetajad Eia ja Robert, kuid see-eest löövad kampa Carolina Pihelgas, Eliina Korts, Hanna Kangro, Kaarel B. Väljamäe, Allar [...]

Täiskuu luulefestivalile?

Kristiina Ehini eestvedamisel on toimumas selline tore festival: http://www.jcirapla.ee/luulefestival/
Esinejate hulgas on ka meie hea tuttav Martin Vabat!
Ise ostsin esimeseks õhtuks pileti juba ära ja nüüd alles avastasin, et sealt ei saa pärast ürituse lõppu enam kuidagi tulema.
Siit ettepanek: kui keegi on sinna oma transpordiga minemas, kas siis oleks meil võimalik vennalikult-purpurmustlaslikult koopereeruda ja koos sama autoga [...]

Miranda July & tere

Käisin mais Londonis ja leidsin Bordersi raamatupoest Miranda July novellikogu “No One Belongs Here More Than You”. Olin ammu tahtnud seda lugeda, sest olin näinud July filmi “Me and You and Everyone We Know” ning mitu korda kuulanud tema KCRW Bookwormi intervjuud, kui järsku: seal see oli, kohe sissepääsu vastas laua peal virnas.
Mulle tundub, et [...]

ÜRITUS!

“PIHIL”: Loe luule filmilinti
*Kes:* Esinemiskogemusi otsiv luulearmastaja!
*Kuidas:* Tule ja loe kas oma või kellegi teise luuletusi filmikaamera ees.
Jäädvustatakse Sind ja Sinu sõnu ning liidetakse üheks tervikuks koos teiste
luuleaustajate öelduga.
*Kus ja millal:* 12. SEPTEMBRIL kell 19:00 Tallinna Keskraamatukogus
(Estonia pst 8)
*Mis edasi:* Loodavat filmi saab laenata Tallinna Keskraamatukogu
muusikaosakonnast.
*Info:* Anneli Kengsepp, telefon 683 0907, e-post
anneli.kengsepp[at]tln.lib.ee

KKK

Siin saad kommenteerida Eia kirjutisi ja küsida kõike, mis huvitab.
(Kasuta kommenteerimisfunktsiooni selle teema all!)