Pime öö 28.11.2008

Valus

Lugemine

Ingel Täna oli see imeline päev, mil Vilde majamuuseumi sumedas miljöös sai teiste kõrval nautida ka  Ingli ja Hanna armastuse-teemalist luulet, mis sulatas saalis südameid ja päädis usinamate luulenautijate ennastunustava lugemisega ka veel siis, kui kõik korraldajad ja esinejad olid juba lahkunud :)

Muuhulgas lahenes salongiprobleem, sest nimetet muuseumi pakuti lahkelt meie käsutusse, kui me tahaksime seal oma kokkusaamisi korraldada. Ausalt, see oleks päris suur patt, kui me selle võimaluse kasutamata jätaks.

Järgmisena esinevad samas kohas 19.12. Kaarel ja Kristo, seega teen siinkohal üleskutse rohkemaarvulisele kohalviibimisele, et hiljem sujuvalt tulevikuplaane arutada :)

Raporteeris püstolreporter Birk.

PS. Lugupidamisest esinejate vastu ei tahtnud ettekannete ajal plõksutamisega häirida, seega juhtus, et Hanna lipsas kuidagi piltide pealt sujuvalt välja.

1. Ingel

Täpsustuseks veel niipalju, et Vilde muuseum on avatud K-E kl. 11.00- 18.00, seega ka laupäeval ja pühapäeval. Niisiis peaks olema lahendatud probleem, et töö ajal ei pääse Purpurmusta kogunemisele - koguneme pühapäeviti! (Või on keegi meist pühapäeviti tööl?)
    Organiseerugem! Millal teeme esimese purpurmustlaste kokkusaamise Vilde muuseumis? ;-)

2. siim

laupäevad on paremad kui pühapäevad, aga ma elan peaaegu ida-timoris ka. 19 dets peaks küll kohale vedama, sest mul on sel päeval üks üritus, kuhu ma kuidagi minna ei taha, nüüd oleks vähemalt vabandus olemas.

3. Birk

muuhulgas tahaks kutsuda üles digikujul kaasa võtma oma tekste, et saaksin meie asjadest mingi ülevaate. mul on kuri plaan hakata ikkagi seda va purpurmusta teost kokku panema, teen alguse ära, eks pärast võivad kõik tahtjad seda siluda ja ilusatada, kui vaja. kes kohale ei tule, saatku oma tekste mulle Purpurmusta meilile :)

4. Jim

Unustasin mainida, et mul on (ka) hea meel, et me seal olla saame.
    Aga Birk, mis Purpurmusta teost sa koostad? See on minust kuidagi mööda lipsanud.

5. Birk

koostan seda toest, mida meilt saada tahetakse :) tervikteos, mis annaks seotud ülevaate selest, mida me teeme. eelistatuna näidendivormis - milles muidugi oleme kõik panustanud sinu peale, Jim :)
    kuna ma ise aga olen terve detsembri kõnevõimetu, siis… nojah, kohale tulen ikka. võib-olla see on omaette iroonia, et kirjanik peab ennast kirjalikult väljendama jääma :)

Leave a Comment