Viimane pime õhtu

Pimedate kuude viimane luuleõhtu “Armastus” toimub 19. detsembril kell kuus E. Vilde Muuseumis.

Peagi on tulemas õhtu, mil Vilde Muuseumi sumedas miljöös saab viimast korda, sel aastal, nautida armastuse-teemalist luulet. Armastusluule on sulatanud Vilde kodusaalis südameid juba kahel kuul. Õhtud on päädinud usinamate luulenautijate ennastunustava lugemisega ka siis, kui kõik esinejad juba lahkunud. Kitarrimäng on lisanud mõnusat muusikalist meeleolu ja teeb seda ka viimasel korral. Väike vestlusring teelaua taga on ikka õhtut lõpetamas.

Esinejate seltskond on seekord väga huvitav: noored ja tuntud tegijad- Andra Teede, Kaarel B Väljamäe, Eda Ahi. Neile toeks ja eeskujuks juba väljakujunenud luuletaja Tõnu Õnnepalu ja täienduseks andekas noor uustulnuk Kristo Viiding. Ka kirarrimängija on just seda viimast liiki nimega Kaarle Olav Varkki.


 1. Jim

  Kõlab nii mõnusa olemisena, et sula või ära.

 2. eia

  don’t do it.

 3. robert

  intrigeeriv

 4. Ingel

  Jaa, huvitav esinejate kooslus. Paraku jõuan totaalse hilinemisega, sest töö lõpeb kell 19. Aga juhul, kui toimub jätkuüritus - ma loodan, et toimub? - siis antagu teada, kuhu minek või oodatagu mind ära (eelmine luuleõhtu venis ka ootamatult pikaks), jätkuüritusele tahaksin kindlasti tulla!

 5. robert

  jim, tuled sa viljandist kohale sulama või sulad lõunaosariikides?

 6. Maglia PSG Presnel Kimpembe Poco Prezzo

  Thanks for the marvelous posting! I quite enjoyed reading
  it, you’re a great author.I will always bookmark your blog and will come
  back later on. I want to encourage that you continue your great writing,
  have a nice weekend! Maglia PSG Presnel Kimpembe Poco Prezzo

Leave a Comment