Naerutaltsutaja

Neljapäeval, 4. veebruaril kell 18:00

Kadriorus, Vilde Muuseurmis, Rohelisel aasal

Martin Vabati teise luuleraamatu „Naerutaltsutaja“ esitlus.

Martin: „Selles on laule, mis ei lase mind enam kauem kodus ega tööl püsida. Kadrioru alev on mu kodu - siitki on nii palju jutustada, missest et suur linn siit läbi voolab.“
Muuseumi perenaine hoiatas, et muuseumis pidi olema külm. Seega tuleb valmistuda ja ruum puhta olemisega soojaks teha.

Ps. Esitlus toimub ka 10. veebruaril 18:00 Tartus Tampere majas.

1. allar

jeejee mina tulen

2. ingel

Kuidas oli Tartus? Tallinnas jõudsin küll hilinemisega, aga veel piisavalt vara, et kuulda, kuidas Martinist on hakanud saama Muusik, suure tähega. Mitte igaüks ei suuda ise kirjutada (ning esitada!) heliteoseid, ja veel pealegi terviklikke ja veenvaid, respekt!
    Esitlusele järgnes mõnus kirjandushõngune õhtu Martini, Mathura, Hanna, minu ja pudeli veini osalusel :-)
    Kõlama jäi mõte, et kui keegi ometi pakuks välja kuupäeva, millal Vilde majas kohtuda, küll siis tulijaid oleks! Seega, kes pakub välja purpurmustlaste kohtumise kuupäeva?
    Tervitades,
    Marje

3. Eia

Mul oli nii kahju, et ma ei saanud tulla!

Kevade poole? Kui saab rattaga sõita? Mul on kahjuks nii masu praegu, et ma praktiliselt Tallinnas ei käi. Ainult kord kuus töötukassas nägu näitamas :Z Ülehomme saan teada oma järgmise “kohtingu” kuupäeva. Võib siis teha :D:D

Leave a Comment