Täiskuu luulefestivalile?

Kristiina Ehini eestvedamisel on toimumas selline tore festival: http://www.jcirapla.ee/luulefestival/

Esinejate hulgas on ka meie hea tuttav Martin Vabat!

Ise ostsin esimeseks õhtuks pileti juba ära ja nüüd alles avastasin, et sealt ei saa pärast ürituse lõppu enam kuidagi tulema.

Siit ettepanek: kui keegi on sinna oma transpordiga minemas, kas siis oleks meil võimalik vennalikult-purpurmustlaslikult koopereeruda ja koos sama autoga tagasi Tallinna sõita? Loomulikult pole ma kitsi ja olen valmis sõidu eest bussipileti hinnaga võrdse summa tasuma :)

Kas leidub festivalile minejaid? Andke teada!

Kui koos läheksime, siis ehk oleks võimalik Purpurmusta Orgu ka veidi tutvustada?


  1. Marje Ingel

    Tore üritus oli, käisin kohal pühapäeval. Ja suur aitäh Looduse omnibussile, kes luulehuvilisi sinna ja tagasi sõidutas!

  2. robert

    oleksin tahtnud ka jõuda, aga kuidagi jooksis kõik yhtedele päevadele kokku:(

  3. Ingel

    Täiskuu luulefestivalist räägiti ka 24. septembril ETV saates “11 000 aastat hiljem: Õppides lugema!” Saates sisaldus ka intervjuu Martin Vabatiga, kes väljendas väga hästi seda, mida luuletamine endast kujutab - olen temaga täiesti samal arvamusel. Tubli töö, Martin! :-)
    Saate kordust saab vaadata täna kl. 12.55 ETV-st.

Leave a Comment